19.07.2021 - odpowiedzi na moje wnioski

Odpowiedzi na wnioski

07.07.2021 złożyłem na ręce I Zastępcy Prezydenta Miasta wnioski o poszerzenie ulicy Paderewskiego na wysokości nr 40-48 oraz generalny remont i wymianę nawierzchni jezdni na całej długości ul. Paderewskiego.

Dzisiaj (19.07.2021) została wysłana pomyślna odpowiedź na wnioski - tzn. remont ulicy zacznie już od przyszłego roku na odcinku od ul. Obrońców Westerplatte do nr 38, następnie w kolejnym roku 2023 zostanie poszerzona ulica na wysokości nr 40-48 wraz z budową nowych miejsc parkingowych oraz kontynuowana będzie wymiana nawierzchni jezdni.

W plikach PDF odpowiedzi na wnioski.

Pliki do pobrania:

Odpowiedź - poszerzenie jedni ul. Paderewskeigo.pdf Odpowiedź - wymiana nawierzchni ul. Paderewskiego.pdf Odpowiedź w spr. terenu przy radiostacji.pdf

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.