09.01.2023r. - akcja społeczna - strefa chilloutu

Potrzebna pomoc

 Otrzymałem dzisiaj e-maila, którego w całości zamieszczam poniżej.

"Dzień dobry,

Nazywam się Wiktoria Dacyna i jestem uczennicą V Liceum Ogólnokształcącego im. Andrzeja Struga w Gliwicach. Wspólnie z koleżankami pragnąc wywołać uśmiech na twarzach gliwickich Seniorów, ale także w trosce o ich dobre samopoczucie postanowiłyśmy, w ramach Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”, stworzyć przytulną przestrzeń do wypoczynku i relaksu dla Seniorów mieszkających w Domu Pomocy Społecznej Nasz DOM w Gliwicach przy ul. Derkacza nr 10.

 Nawiązałyśmy kontakt z DPS Nasz DOM, który z zadowoleniem przyjął inicjatywę i wyznaczył przestrzeń do jej realizacji. W zakres projektu wchodzą remont pomieszczenia, wyposażenie go

w meble, oświetlenie oraz gry dla seniorów. Konieczne jest także postawienie ściany działowej wydzielające pomieszczenie od drogi komunikacji przeciwpożarowej.

 Projekt został objęty patronatem Prezydenta Miasta Gliwice Pana Adama Neumanna. 

 Pozyskałyśmy również do współpracy inżyniera budownictwa oraz architekta, który wykonał projekt pomieszczenia, tak aby było ono funkcjonalne i zgodne z wymogami BHP. 

Aby zebrać niezbędne fundusze uruchomiona została zbiórka publiczna na stronie Pomagam.pl i do tej pory udało nam się zebrać 6550zł, co obrazuje, że społeczności lokalnej grupa Seniorów z Domu Pomocy Społecznej nie jest obojętna. Zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone na zakup materiałów jak i wyposażenia. Całkowity koszt to 50 000 zł.

 O naszym projekcie napisał Miejski Serwis Informacyjny, Infogliwice oraz Nowiny Gliwickie.

 W związku z powyższym zwracamy się do Pana z uprzejmą prośbą o wsparcie i pomoc w nagłośnieniu naszej akcji.

 Poniżej przesyłam plakat akcji, wizualizację pomieszczenia wykonaną przez architekta oraz link do strony na Facebooku i zbiórki na Pomagam.pl

 

Link do Facebooka: https://www.facebook.com/profile.php?id=100087374961892

 

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/strefachilloutusenior

 Z góry dziękuję i pozdrawiam,

Wiktoria Dacyna"

Pliki do pobrania:

WIZUALIZACJA.pdf Plakat akcji.pdf

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.