O mnie

Szanowni Państwo.

Od listopada 2010, dzięki Państwa zaufaniu zasiadam w Radzie Miasta Gliwice. W kadencji 2010-2014 pełniłem w niej funkcję Zastępcy Przewodniczącego Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, byłem członkiem Komisji Bezpieczeństwa i Praworządności, pełniłem również funkcję Przewodniczącego Zespołu ds Mieszkaniowych.

W kadencji 2014-2018 pracowałem w Komisji Gospodarki Komunalnej, Komisji Bezpieczeństwa i Ochrony Środowiska oraz w Zespole ds Mieszkaniowych, jako jego Przewodniczący a dodatkowo od kwietnia 2016r. byłem Przewodniczącym Komisji Budżetu i Finansów.

W kadencji samorządu 2018-2023 przedłużonej do 30 kwietnia 2024r. pracowałem w komisjach - Budżetu i Finansów (Przewodniczący Komisji), Gospodarki Komunalnej, Bezpieczeństwa i Ochrony Środowiska oraz w Komisji ds Mieszkaniowych (Przewodniczący Komisji). Kontynuowałem zatem swoją dotychczasową działalność.

W kadencji 2024-2029 przewodniczę Komisji Budżetu i Finansów oraz jestem członkiem Komisji Gospodarki Komunalnej.

Ukończyłem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ponadto ukończyłem studia podyplomowe na kierunkach:

  • zarządzanie zasobami ludzkimi,
  • zarządzanie sytuacją kryzysową,
  • zarządzanie nieruchomościami (posiadam licencję zarządcy nieruchomości),
  • zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy,
  • uzupełniłem również swoje wykształcenie o studia Executive Master of  Business Administration.

Na co dzień, od 2007 r. pracuję w Spółdzielni Mieszkaniowej im. Obrońców Pokoju w Gliwicach na stanowisku prezesa zarządu.

Jestem Honorowym Dawcą Krwi "Zasłużonym dla Zdrowia Narodu" (oddałem blisko 30l. krwi)- udzielam się społecznie - organizuję porady prawne, akcje krwiodawstwa. Jestem Druhem OSP w Gliwicach Brzezince.

Pozostaję do Państwa dyspozycji.

Galeria:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.